مطالب سایت

نماهنگ | شهادت تدریجی

نماهنگ | شهادت تدریجی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «جانبازان در حقیقت شهیدان زنده‌یی هستند که خدای متعال این فرصت را به آنها داده که سالهایی از عمر خودشان را همراه با مجاهدت و آزمایشِ دشوار بگذرانند.»  ۱۳۸۴/۰۸/۰۴
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در چهارمین روز از ماه شعبان و به مناسبت میلاد حضرت اباالفضل العباس علیه‌السلام و روز جانباز، نماهنگ «شهادت تدریجی» را منتشر میکند.

«زحمات شما و اجر شما پیش خدای متعال، هم محفوظ است و هم ان‌شاءالله روزبه‌روز رو به افزایش است؛ چون کار شما یکسره تمام نشد؛ بتدریج این ابتلاء و این امتحان بر شما حاکم است...اجر جانبازان روزبه‌روز رو به افزایش است. هر ساعتی که شما بیشتر عمر کنید، به همان اندازه اجر شما رو به افزایش است.» ۱۳۹۴/۰۶/۲۹تاریخ ارسال : 1 اردیبهشت 1397  23:10   | نویسنده: ستادیادواره شهدای نیاک | چاپ مطلب
حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه خلاف موازین بین‌المللی بود

حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه خلاف موازین بین‌المللی بود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز میلاد امام حسین(ع) گفت: امام حسین(ع) محور انقلاب‌های توحیدی در عالم خلقت است و همه انبیاء قلب‌شان برای امام حسین(ع) تپیده است.

وی ادامه داد: امام حسین(ع) استکبار ستیز، ظلم‌ستیز، افشاگر نفاق، چشمه اخلاص، خورشید عالم‌تاب عرفان و مرکز دل‌ربایی همه ممکنات است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با تاکید بر این که همه انقلاب‌ها پرچم به دست امام حسین است و در انقلاب‌ها علیه مستکباران، مفسدان و منافقین، کشتی نجات این امام بزگوار است، تصریح کرد: انقلاب ما انقلاب حسینی است و در این تحولی که در عالم به وجود آمده و موجب اقتدار مستضعفین شده است و رعبی در دل آمریکا و اذناب آنها افتاده، همه اینها زیر پرچم امام حسین است.

حجت الاسلام صدیقی با خطاب قرار دادن دانش‌آموزان و دانشجویان و این که علم را با تقوا بیامیزید اضافه کرد: علم با تقوا باید متحصن شود، علم هم با آلودگی دل آلوده می‌شود که باید مراقب بود.

وی  حمله 3 کشور آمریکا، فرانسه و انگلیس به کشور سوریه را خلاف موازین بین‌المللی دانست و افزود:  هر روز که از عمر ننگین جهان سلطه می‌گذرد آنها به دست خودشان چهره ناموزون و وحشی خود را بر عالم‌یان نشان می‌دهند، اینها نه دین دارند، نه قانون و هیچ خط قرمزی ندارند، هیچ حیوانی اینگونه نیست. هر حیوانی غرایضش محدود است، کسانی که زور، خدایشان است باید در برابرشان زور نشان داد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان این که به تعبیر مرحوم شهید آیت‌الله بهشتی آمریکا عصبانی است و باید گفت که از عصبانیت بمیرد، ادامه داد: وقتی مقاومت دماغ اینها را به خاک مالید و  نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد که نمونه‌اش خلق داعش توسط انها و نابودی این تروریست‌ها توسط مقاومت بود و می‌خواستند این قسمت این منطقه را به آتش بکشند و زیر یوغ خودشان ببرند آنها عصبانی شدند و چند موشک انداختند که بگویند ما هم هستیم که هیچ حاصلی جز رسوایی و بی‌دینی برای آنها نداشت.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به جنایت اسرائیلی‌ها در اراضی اشغالی گفت: وقتی که رئیس جمهور آمریکا یک حرف غیرمنطقی و غیرقانونی و غیراخلاقی زد و گفت پایتخت آمریکا را به بیت‌المقدس انتقال می‌دهد، فلسطینی‌ها به پا خواستند که الحمدالله این نشانه قدرت است.

وی تصریح کرد: ترامپ می‌خواهد همانند عمرسعد که اولین تیر را به خیمه امام حسین(ع) پرت کرد، اولین تیر را به قبله مسلمانان پرت کند، اما آن زمان گذشته است که اسرائیل هر بلایی می‌خواست سر فلسطینیان بیاورد؛ امروز با انقلاب ایران همه مستضعفان جان گرفتند و ریشه‌دار شدند. ما جنایت این رژیم کودک‌کش را موجب تسریع در زوال این حکومت ننگین می‌دانیم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اضافه کرد: ما به ملت عزیز فلسطین می‌گوییم شما در مقاومت خودتان ثابت‌قدم باشید و ان‌شاءالله فرج نزدیک است و جام پیروزی را خواهید نوشید و با وعده‌هایی که نایب امام زمان(عج) رهبر عزیز دادند ان‌شاءالله مسلمانان به زودی در مسجد الاقصی نماز خواهند خواند البته بدون اسرائیل.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به دیدار جمعی از مسئولان وزارت اطلاعات با رهبر معظم انقلاب، گفت: برخی از مطالبی که رهبر معظم انقلاب در جمع این بزرگواران بیان داشتند تخصصی بود که باید آویزه گوش این عزیزان باشد. البته خط و جناح این عزیزان جناح انقلاب است و زیر پرچم ولایت است.

وی با اشاره به مباحثی که رهبر معظم انقلاب در خصوص بحث نفوذ مطرح کردند، ادامه داد: اسلام از مسئله نفاق به مصیبت‌هایی دچار شده که به این زودی‌ها از آن نمی‌توان خلاص شد. همه مردم و همه کارشناسان این معنا باید حواسشان باشد فریب نخورد و آنهایی که نفوذی هستند را بشناسند و آنهایی که دل با بیگانگان دارند اما در میان ما دم از خدمت می‌زنند را باید علائم‌شان را از قرآن، تاریخ و روایت به دست بیاورند و آنها را شناسایی کنند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با تاکید بر این که یکی از راه‌های نفوذ، سرقت اطلاعات است، گفت: نفوذی‌ها سعی دارند با رخنه در میان تصمیم‌گیرندگان، تغییرات محاسباتی در تصمیم‌گیران ایجاد کنند.

حجت‌الاسلام صدیقی اضافه کرد: آنها خودشان را بین تسلیم و نابودی می‌بینند و تسلیم را به نابودی ترجیح می‌دهند که این خیلی مهم است. فضاسازی‌های دشمن با رفت و آمدهایی است که در کنار دفتر یک مسئول و یا به عنوان رفیق یک مسئول و یا به عنوان مشاور ارشد یک مسئول انجام می‌شود که مرتب بر گوش یک مسئول مباحثی را مطرح می‌کند که او را از نظر محاسبات دچار اشتباه و خطا کند.

وی با بیان این که دشمن از طریق نفوذی‌ها سعی دارد باور مردم را تغییر دهد، خاطر نشان کرد: این کار از طریق شبکه‌های مجازی اتفاق می‌افتد که ان‌شاءالله به زودی شاهد آن خواهیم بود که مفتخر شویم که خودمان شبکه و پیام‌رسان داخلی ایجاد کنیم و در مقابل بیگانگان خودکفا شویم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان این که دشمن سعی دارد مردم را به این باور برساند که انقلاب برای شما کاری نکرده است، عنوان کرد: این کشورهایی که به آمریکا متکی هستند، آمریکا هیچ کاری برایشان انجام نداده و به جایی نرسیده‌اند به طور نمونه عربستان با این همه امکانات و پولی که دارد و به تعبیری قارون زمان است ملاحظه می‌کنید که رئیس جمهور آمریکا می‌گوید رژیم عربستان مانند گاو شیردهی است و مادامی که ما آنها را می‌دوشیم با آنها هستیم، مگر این غیرت، شرافت و اقتدار است که آمریکا آنها را در حد یک حیوان می‌بیند.

حجت‌الاسلام صدیقی با اشاره به جنگ اقتصادی که کشورهای غربی ضد کشورمان به راه انداخته‌اند ادامه داد: در جنگ اقتصادی تنها تحریم نیست بلکه تحریک نیز همراه آن است. به طور نمونه در جریان اتفاقات ارزی اخیر دست بیگانگان مشهود بود و حتی کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای ما دارند نیز نگران اوضاع شده بودند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران یکی دیگر از محورهای نفوذ در کشور را ایجاد آشفتگی‌های امنیتی از سوی دشمن دانست و افزود: در سال 78 و 88 و سال 96 که در اسفند و دی و بهمن می‌خواستند کار نظام را یکسره کنند، از طریق تلگرام این موضوعات را پیگیری می‌کردند تا ناامنی اخلاقی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را به وجود بیاورند که مردم باید در این حوزه هوشیار باشند.

صدیقی گفت: دیدارهایی با جانبازان قطع نخاعی داشتم؛ آنها از علما و مسئولان توقع دارند و چشم به راه هستند، تقاضا می‌کنم برنامه‌ای بگذاریم و ملاقات‌های نشاط آور و درس آموز داشته باشیم اینها معلمند، برخی از آن‌ها عارفی هستند که با مدارج بالا روی تخت خوابیدند.

تاریخ ارسال : 1 اردیبهشت 1397  00:15   | نویسنده: ستادیادواره شهدای نیاک | چاپ مطلب
جانشین فرمانده سپاه: شمال و غرب اسرائیل در تقاطع‌ آتش است/ دست‌ها روی ماشه و موشک‌ها آماده‌اند

جانشین فرمانده سپاه: شمال و غرب اسرائیل در تقاطع‌ آتش است/ دست‌ها روی ماشه و موشک‌ها آماده‌اند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران ضمن تبریک روز پاسدار گفت: امروز روز میلاد جاودانگی است، روز تولد خورشید زیبایی‌ها در آسمان مدینه است. امروز روز میلاد ایثار، شهادت،‌ روز تولد آزادگی، روز ظهور و تجلی نور الهی، روز میلاد عدالت‌طلبی و حقیقت‌جویی است. امام حسین(ع) مظهر همه فضائل و تجلی همه زیبایی‌های عالم هستی است. او 61 سال پس از تولد خود در یک روز استثنایی عالم خلقت، در مقابل ستمکاران ایستاد، همه موجودیت خود را برای دفاع از دین خدا به صحنه آورد تا قله رفیعی از عظمت اسلام برای همه نسل‌ها تصویر شود.

وی در ادامه افزود: نهضت حسینی به همه ما آموخت تنها راه نجات و سعادت مسلمانان از مسیر جهاد می‌گذرد،  پیکار با ستمگران هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد، کوچکی یک سپاه هیچ دلیلی برای ترک میدان جهاد نیست. اگر فرزندانمان قطعه قطعه شوند و خانواده‌هایمان به‌اسارت بروند دلیلی برای ترک میدان جهاد وجود ندارد.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد:‌ عزیزان این آموزه‌ها و الهام‌های دلنشین و جذاب، الهام‌های بزرگی بودند که پس از 1400 سال امام بزرگ انقلاب اسلامی بر اساس آن عناصر زیبای عاشورا و بر اساس آن جاودانگی‌ها و شجاعت‌ها سرشت وجود یک نهاد نیرومند به‌نام سپاه را با آن شکل داد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عاشورای 61 هجری شکل گرفت، به همین دلیل است که مردان این سرزمین از روزی که لباس مقدس سبز جهاد را بر تن کردند، یک لحظه هم میدان جهاد را ترک نکردند، از خطرات نترسیدند و مانند کوهی از آرامش در قلب امواج طوفان حوادث ایستادند و سپر بلای امت اسلام شدند.

سردار سلامی با بیان اینکه آنها در جنگ‌های بزرگی قطعه قطعه شدند اما غیرت جهاد از دستشان نیفتاد، اظهار داشت:‌ ما وارد 40سالگی یک انقلاب بزرگ شده‌ایم، انقلابی امتدادیافته از نهضت عاشورایی، انقلابی که در اولین گام‌های خود بزرگترین امپراطوری تاریخ بشر را شکست داد و بر سیطره آمریکا بر این سرزمین برای همیشه خاتمه داد و امام بزرگ این انقلاب می‌دانست که وقتی خورشید اسلام طلوع کند منافقان و مستکبران همه در برابر او می‌ایستند.

وی تصریح کرد:‌ از همان روزهای اولیه انقلاب، همه مستکبران علیه سپاه صف کشیدند، از همه سناریوها و ابزارهای قدیمی و نوین استفاده کردند تا به تاریخ این ملت بازگردند،  انقلابش را با شکست مواجه و ملت را تسلیم کنند تا سیطره خویش را بر جهان اسلام بگسترانند اما ملت ایران به‌برکت رهبر‌ی‌های امام و رهبر جانباز و بزرگوارش و حضور همه نیروهای مسلح قدرتمندش در صحنه ایستاد و در برابر همه سناریوها مقاومت کرد. کودتای نظامی را با شکست مواجه کرد، خدا شن‌ها را فرستاد و طبس شکست استثنایی را برای آمریکا رقم زد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان این مطلب که آمریکا محور همه توطئه‌ها علیه انقلاب بوده است، گفت: نابرابرترین تهدیدها و جنگ‌ها در طول قرون بر یک ملت آزادی‌خواه و استقلال‌طلب تحمیل شد، نمونه بارز آن تحمیل جنگ 8ساله بود که بزرگترین جنگ از نظر مقیاس و طولانی‌ترین جنگ در قرن بیستم بود. این جنگ یک ملت مستقل را در برابر یک جهان قدرت به هم پیوسته قرار می‌داد. تصور این بود که در این جنگ ملت مستقل تسلیم می‌شوند اما جوانان و مردان و زنان صبور همه استعداد خویش را برای دفاع از حریم ولایت به صحنه آوردند، ملتی که درس‌های بزرگی از عاشورا را نشان دادند، حادثه مسجد کوفه را تکرار نکردند، از تنهایی امام حسن تجربه‌های بزرگی آموخته بودند.

سردار سلامی در ادامه سخنانش با اشاره به نقش سپاه، بسیج و ارتش در ایستادگی در برابر توطئه‌ها، تصریح کرد:‌ بزرگترین و خطرناک‌ترین سیاست‌های غرب را در کشور دفن کردیم و سرانجام استقلال این کشور همانند خورشیدی درخشید. ما پیروز شدیم و قدرت‌های بزرگ سرخورده شدند،  ائتلاف آلمان، انگلیس، شوروی، عربستان، کویت و سایر قدرت‌ها در یک ائتلاف عملی اما نانوشته در برابر این ملت قرار گرفتند اما چیزی جز شکست ارمغان راه‌شان نشد.

وی خطاب به نمازگزاران گفت: به سپاه‌تان نگاه کنید، فرزندان شما در دریا با شناورهای‌شان  دل دریا را می‌شکافند و تمام پهنای دریا زیر چشمان آنان در رصد است، دیدید وقتی تفنگداران بزرگترین ارتش دنیا وارد آب‌های ما شدند چگونه در برابر فرزندان شما کُرنش کردند، دستگیر شدند و این شکوه یک ملت بود. امروز فرزندان شما در زمین هزاران گردان رزمی در اختیار دارند و دشمنان حتی نمی‌توانند کوچکترین عملیات زمینی را انجام دهند. می‌بینید گاهی به گوشه و کنار برجک‌ها حمله می‌شود اما فرزندان سینه‌ستبر شما در برابر آنها می‌ایستند. در شمال غرب کشور فرزندان شما در دژهای مستحکم ایستاده‌اند، همه مرزها تحت کنترل و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی نیروی زمینی سپاه و ارتش است و جای نگرانی نیست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه خطاب به دشمنان ایران گفت:‌ دست‌ها روی ماشه است و موشک‌ها آماده‌اند، هر لحظه دشمن بخواهد بر این سرزمین اراده شومی کند آنها شلیک می‌شوند. کار آنها را قبلاً دیده‌اید و دشمنان این قدرت عظیم را به‌رسمیت شناخته‌اند. بسیج آماده است تا هر دشمنی را به خاک،‌ خاک مذلت بکشانند. فرزندان ملت در مناطق دوردست، پنجه در پنجه دشمنان در شرق مدیترانه و شمال دریای سرخ از عزت مسلمانان دفاع می‌کنند. آنان دشمنان را حیرت‌زده کرده‌اند.

سردار سلامی با یادآوری اینکه آمریکا در سوریه با شکست مواجه شده است، اظهار داشت: آمریکایی‌ها در سوریه دیگر هیچ استراتژی و راهبرد و سیاستی ندارند، وقتی عملیات می‌کنند چون به یک راهبرد و استراتژی مرتبط نیست، عملیات خنده‌دار مانند عملیاتی چند روز گذشته انجام می‌دهند.

وی با ابراز اینکه "ما راه غلبه بر دشمنان را آموخته‌ایم"، خاطرنشان کرد:‌ می‌توانیم منافع حیاتی دشمنان را در هر نقطه دلخواه‌مان مورد هدف قرار دهیم. دشمن این حقایق را می‌داند. آنها ما را تحریم اقتصادی کردند اما باز هم جوانان این سرزمین به صحنه آمدند. آنها به‌دنبال ایران ضعیف و منعطف هستند اما ایران به کشوری تبدیل شده که ماهواره‌هایش در مدار قرار گرفته، انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را ایجاد کرده و در همه صفحه‌های روی زمین نشانه‌هایی آشکار از پیشرفت ایجاد کرده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با انتقاد از برخی هجمه‌های داخلی به سپاه تصریح کرد: دشمنان با شکست در پروژه‌های‌شان عملیات روانی علیه سپاه را سنگین کردند، از دشمن گله‌ نیست اما گاه می‌بینیم برخی دوستان‌مان البته انگشت‌شمار چشم در چشم ما می‌دوزند و به ما تبریک می‌گویند اما پژواک صدای دشمن می‌شوند و زخم زبان می‌زنند، البته ما یاد گرفته‌ایم که از ملامت ملامت‌کنندگان هم نترسیم، اما زیبنده نیست بر‌خی‌ها همانند دشمنان با دوستان خود رفتار کنند، ما از این هم عبور می‌کنیم. امروز می‌بینید وقتی رهبری معظم حضرت امام خامنه‌ای می‌فرماید کالای ایرانی را مصرف کنید مفهوم آن این است که ما به درجه‌ای از علم و تکنولوژی و فناوری و استقلال و خودکفایی در عرصه تحریم رسیده‌ایم که دیگر می‌توانیم همه نیازهای‌مان را از داخل تأمین کنیم.

وی در بخش پایانی سخنانش خطاب به رژیم صهیونیستی گفت:‌ به شما توصیه می‌کنم دقت کنید، ملت ایران هیچ تغییری نکرده است همان انقلابی و سربلند و شور و شوق و اوج وفاداری را در خود حفظ کرده است؛ ما به شما خط‌کش می‌دهیم به 22 بهمن،‌ آن فضا را ببینید و مقایسه کنید و چه‌چیزی میان عظمت حضور این ملت جز فداکاری می‌بینید. فکر نکنید نظام ما ضعیف شده، ما از هر زمانی قوی‌تر هستیم در همه چیز، در اقتصاد، حوزه دفاعی،‌ سیاست،‌ در همه چیز، در نفوذ منطقه‌ای قوی‌تر شده‌ایم،‌ سر جایتان بشینید.

جانشین فرمانده سپاه اضافه کرد:‌ فکر نکنید مشکلات اقتصادی در جامعه ما عاملی است برای جدایی مردم از نظام. ما بزرگتر از مشکلات هستیم و آنها را حل می‌کنیم. هرگز مشکلات ما از مشکلات شما بیشتر نیست. شما آمریکایی‌ها با 40 میلیون نفر زیر خط فقر چه می‌کنید؟ آنها شب‌ها در خیابان‌ها می‌خوابند به آنها برسید، به سعودی‌ها هم همین را می‌گویم 35 درصد جمعیت‌تان در خط فقر است به ملت خود برسید. مردم ما بهتر از ملت شما زندگی می‌کنند،  شیک‌تر و شریف‌تر از ملت شما زندگی می‌کنند،  بهتر از ملت شما مسافرت می‌کنند.

سردار سلامی خاطرنشان کرد:‌ این را هم بدانید اگر فکر کنید تحت هر شرایطی ایران متعهد به تعهدات خود است اگر شما از تعهدات خودتان دست بردارید، این هم یک ادراک اشتباه است، ما نه دست از دفاع از مظلومان برمی‌داریم و نه قدرت دفاعی‌مان را کاهش می‌دهیم. آیا عاقلانه است که شما ما را مدام تهدید می‌کنید ما خود را خلع سلاح کنیم؟ این آرزو را به گور خواهید برد.

وی خطاب به صهیونیست‌ها گفت: یک توصیه جدی به شما دارم و می‌گویم ما شما را خوب می‌شناسیم و شما بسیار آسیب‌پذیر هستید. شما نه عمق دارید و نه عقبه. شما به‌اندازه یک عملیات بیت‌المقدس ما هستید. شما در هر نقطه‌ای از سرزمین اشغالی‌ از شمال و غرب در تقاطع آتش  قرار گرفته‌اید و این پدیده جدیدی است. شما راهی برای فرار هم ندارید،‌ در دهان اژدها زندگی می‌کنید و بدانید جبهه مقاومت بسیار قدرتمندتر از گذشته است و فکر نکنید جنگ‌های جدید مثل جنگ‌های 33روزه و 22روزه است؛‌ دیده‌اید که جبهه مقاومت در زمین با تکفیری‌ها می‌جنگند چطوری آنها را جارو می‌کند و علف‌های هرز را برمی‌دارد شما هرگز قوی‌تر از آنها نیستید.

جانشین فرمانده کل سپاه بر همین اساس خاطرنشان کرد: گوش کنید هر جنگی اتفاق بیفتد مطمئن باشید محو شما را به‌همراه خواهد داشت، کوچکترین هدف موجودیت شما است،‌ شما نمی‌توانید تحمل کنید، وقتی شهروندان و نظامیان‌تان فرار می‌کنند و شما جایی جز افتادن به دریا را نخواهید داشت. به پایگاه‌های هوایی‌تان اعتماد نکنید، آنها در دسترس هستند و زود از کار خواهد افتاد، به آمریکا و انگلیس هم دل نبندید وقتی می‌رسند که شما نیستید، مثل رسیدن آمبولانس برای نجات کسی که مرده است و فقط می‌تواند او را تا قبرستان مشایعت کند. پس محاسبه‌های خطرناک نکنید و این گفته ما است.

تاریخ ارسال : 1 اردیبهشت 1397  00:11   | نویسنده: ستادیادواره شهدای نیاک | چاپ مطلب

خلاصه آخرین ارسالهای سایت

جدیدترین یادداشت‌ها

خبرهای تصویری سایت شهدای نیاک

امکانات سایت

موضوعات، نویسندگان و نظرسنجی

درباره من
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
شهید تهرانی مقدم
مرجع و طراح نرم افزارهای مذهبی وزندگینامه شهدا وبیانات رهبری و دفاع مقدس
سایت شهدای نیاک مرجع نرم افزارهای مذهبی ومقالات،بیانات رهبری،زندگینامه شهدا،کتاب های مذهبی،صوت وتصویر،جشنواره های شهدای نیاک،مداحی مناسبت های مذهبی،بانک صوت وتصویر،آرشیوفیلم های مذهبی،کلیپ های مذهبی،سخنرانی علما،خبرهای سیاسی،اجتماعی،فرهنگی مذهبی،نظامی،کتابخانه،نرم افزارهای قرآنی،امام خمینی ره،ویژه نامه مذهبی،کودک ونوجوان،محرم،ماه مبارک رمضان،عاشوراوتاسوای حسینی،امربه معروف ونهی از منکر،حجاب عفاف،سبک زندگی اسلامی
دسته‌ها
بایگانی

پیوندها، روزانه ها، امکانات جانبی

تقویم مهر 1397
شیدسچپج
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

ابر برجسب

جنگ دفاع مقدس

شهدای نیاک دریک نگاه

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004
 • 005
 • 006
 • 007
 • 008
 • 009
 • 010
 • 011
 • 012
 • 013
 • 014
 • 015
 • 016
 • 017
 • 018
 • 019
 • 020
 • 021
 • 022
 • 023
 • 024
 • 025
 • 026
 • 027
 • 028
 • 029
 • 030
 • 031
 • 032
 • 033
 • 034
 • 035
 • 036
 • 037
 • 038
 • 039

آلبوم تصاویر

تولیدات نرم افزاری سایت شهدای نیاک


آلبوم تصویری روستای نیاک

یادواره شهدای نیاک94
هیئت رهروان شهدای نیاک درمشهد
صبح عاشورا 93 . دسته عزاداری نیاک در راه روستای کنارانجام
یادواره شهدای نیاک93
هیئت رهروان شهدای نیاک درمشهد
من حضرت محمد (ص) را دوست دارم
حجه الاسلام والمسلمین سیدیدالله یزدان پناه نیاکی
مراسمات جشن اعیادشعبانیه درنیاک
حضور پرشور بچه های بسیج درکار جهادی و سازندگی درنیاک
دیدارباخانواده شهدای نیاک
مراسم رحلت امام خمینی ره درنیاک
تیم والیبال روستای نیاک
مراسم افتتاح ساختمان پایگاه امام سجادع
یادواره شهدای نیاک92
صبح عاشورا 93 . دسته نیاک در راه روستای کنارانجام
یادواره شهدای نیاک93
هیئت رهروان شهدای نیاک درمشهد
صبح عاشورا 93 . دسته نیاک در راه روستای کنارانجام
آستانه مولاناسیدحسن ولی علیه اسلام

گالری تصاویر مذهبی